Logika to rozum najpłytszy, posiadają go nawet maszyny. A erotyka jest wdziękiem płci. A relatywistyczne paradoksy zniekształcają obrazy a nie ich źródła.

„Pod tą wszechstronnością kryje się pustka,
brak sympatii do czegokolwiek.”

I.I.Obłomow


A fizyka nie może być stekiem formuł nie do pojęcia, algorytmami
dla liczydeł.Translate
into English

Translate into
other languages
- Select Language


===
Blog > Komentarze do wpisu
A Netia nadal nie zwraca mi nadpłaty

Ani nie zdradza co myśli. Ale z tego co napisała na moim koncie, domyślam się, że to ja jestem im winien 4 627,26 zł (bo z minusem). - Ale dlaczego stan (saldo) mojego konta jest 0,00 ? - Czy to znaczy że żadnej sprawy nie ma?
     A minęło już 2 tygodnie ...

- Oto co teraz Netia wyświetla na moim u nich eKoncie.

To jest nieprawda. - Przede wszystkim owe -4 627,26 zł nie jest ostatnią wpłatą - to jest saldo, dodatnie, a nie 0,00 zł. Ostatnią wpłatą jest kwota 4 674,00 zł. - Wyłożyłem to Netii dnia 3 sierpnia tego roku. I to wyłożyłem nie tylko na czacie z Netii konsultantką, ale także w papierowym Formularzu zwrotu nadpłaty abonenckiej. - To ujemne jest moją nadpłatą, którą Netia ma mi zwrócić.

PS. - Przepraszam Netię, bo tanczaca_w_deszczu prawdopodobnie ma rację - że wpłata ujemna to wypłata. A to znaczy że Netia wczoraj (2011-08-17) poleciła swojemu bankowi przelanie kwoty 4 627,26 zł z mojego subkonta konta Netii na moje konto w DB. Czyli ta kwota wpłynęła do Netii ujemnie, czyli z Netii wypłynęła. Wtedy na moim koncie w Netii saldo rzeczywiście jest zerowe. - Gdy o tyle wzrośnie moje konto w DB, to sprawę uznam za załatwioną. - Zobacz w komentarzach.

Reklama. - W Katowicach na ul. Mickiewicza jest najlepszy w Polsce (a może na świecie) bar mleczny. Gotują tam jak najlepsze mamy. I nie oszukują. A przy tym są życzliwe ludziom, wśród których tam dużo emerytów z najwyższej półki. I studenci. - Dzisiaj pojechałem do Katowic tylko po to by tam zjeść schabowego z wszelkimi dodatkami według własnego wyboru, i gołąbka. - Gdy pracowałem w Katowicach to gołąbkami tam się zajadałem (wtedy były może nawet jeszcze lepsze).
    I na tej ulicy jest antykwariat najlepszy w Katowicach. A może już jedyny. - I Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej, czyli takiego samego imienia jak moje Technikum w Gdańsku. Ale to, katowickie, w porównaniu z naszym, gdańskim, wygląda bardzo niepokaźnie. - Gdański Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej nie ma równych na świecie. I zawsze tak było. - Jeśli nie wierzysz, sprawdź.

    A książki Zawielskiego i Ridleya, czyli książki [62], [63] i [64] są lepsze - może nawet najlepsze - od książki Tempczyka, czyli od [65]. - Profesor dr hab. Michał Tempczyk za dużo filozofuje. To znaczy za dużą ilością słów. Jak filolodzy.
    A z filmów polecam dziś Germinal. - Czas na takie filmy. Panowie, magnaci ... - Na nowy neorealizm.

PS1. - Zwrot nadpłaty otrzymałem jutro, czyli w piątek 19 sierpnia. - Biorąc pod uwagę wszystkie względy, np. pośrednictwo Poczty Polskiej, to i tak szybko.
    A po każdym surrealizmie następuje neorealizm. Na krótko.

czwartek, 18 sierpnia 2011, fg2002
TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/08/18 15:00:13
a może to znaczy, że netia już zrobila przelew na Twoje konto?
-
fg2002
2011/08/18 17:10:26
- Wiesz że możesz mieć rację? - Ale to by była "ostatnia wypłata" z mojego konta w Netii na moje konto w DB (Deutsche Bank). Czyli "wpłata ujemna" z mojego konta w Netii. - Feler polega jednak na tym, że nadal nie ma PRZELEWU Z INNEGO BANKU (Netii) kwoty 4 627,26 zł na moje konto w DB. Ale może już jest w drodze. - Jeszcze cicho poczekam, do poniedziałku. - Dzięki za dodanie otuchy.
-
2011/08/19 09:37:15
daj znać jaki będzie finał.
pozdrawiam
-
fg2002
2011/08/19 09:49:13
Do DB jeszcze nie dotarło. - Ale to pewne że dobrze sprawę wyjaśniłaś.
-
Gość: kwantowy, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/08/19 20:04:51
Stronami to są bogaci emeryci,ho,ho mieć na koncie blisko 5 patyków,chyba jesteś wart lustracji,no nie ?