Logika to rozum najpłytszy, posiadają go nawet maszyny. A erotyka jest wdziękiem płci. A relatywistyczne paradoksy zniekształcają obrazy a nie ich źródła.

„Pod tą wszechstronnością kryje się pustka,
brak sympatii do czegokolwiek.”

I.I.Obłomow


A fizyka nie może być stekiem formuł nie do pojęcia, algorytmami
dla liczydeł.Translate
into English

Translate into
other languages
- Select Language


===
Blog > Komentarze do wpisu
Netia nie jest lepsza od innych oszustów

    Przekonasz się o tym usiłując rozwiązać z nimi umowę. - Przykłady. - Oni mogą zmienić lub rozwiązać umowę przez telefon i mailem (zobacz), a ty musisz na papierze i to nie byle jakim. - Jest jeszcze śmieszniej, bo aby wyrazić zgodę na ich warunki, nic nie musisz robić, nawet kiwnąć palcem, a gdy się nie zgadzasz musisz papierowe bumagi pisać i zawozić je albo wysyłać, prawdopodobnie odpowiednią pocztą, inną niż wysłałeś. - Kto im na to pozwala - grupa trzymająca władzę? Bo chyba nie władza, ona niewiele może, tylko wykonuje polecenia. Jeśli chce uniknąć losu PiS, który nie chciał wykonywać.
    Polityka na kłamstwie stoi. I na zbrodniach. Na bezprawiu i niesprawiedliwości. Nie tylko u nas. Wszędzie hołota się znajdzie.

Politycy są nieistotni, są podstawieni po to by dać wam poczucie wolności wyboru.  George Carlin (1937-2008) 

Zgodnie z własną wolą, ciało George'a Carlina zostało skremowane, a jego proch został rozrzucony, bez udziału publicznych oraz religijnych instytucji.   Wikipedia  - Ja też tak chcę, bez cyrku i urzędowych (obowiązkowych) pośredników.

środa, 05 września 2012, fg2002
TrackBack
TrackBack URL wpisu: