Logika to rozum najpłytszy, posiadają go nawet maszyny. A erotyka jest wdziękiem płci. A relatywistyczne paradoksy zniekształcają obrazy a nie ich źródła.

„Pod tą wszechstronnością kryje się pustka,
brak sympatii do czegokolwiek.”

I.I.Obłomow


A fizyka nie może być stekiem formuł nie do pojęcia, algorytmami
dla liczydeł.Translate
into English

Translate into
other languages
- Select Language


===
Blog > Komentarze do wpisu
Netia znów coś kombinuje

    Zdaje mi się że ich kłopot ze mną polega na tym, że 11 lat temu zawarli ze mną promocyjną umowę na czas nieokreślony. I 2 lata temu postanowili się z tego wykaraskać, oferując mi korzystniejszą (!) usługę, która - tak mi się zdaje - byłaby 3 razy droższa. Ale nie ze mną takie numery, nawet telefoniczne. Wobec tego przedłużyli mi na owych niezmienionych promocyjnych warunkach. - Nie rozumiem po co im to, bo podejrzewam ze jestem abonentem deficytowym. - Ale właśnie mijają te 2 lata i, co też mnie dziwi, Netia mimo wszystko proponuje mi korzystną (?) umowę. - Normalnie, gdyby obecna umowa była dla nich korzystna, po minięciu terminu prawdopodobnie by ją automatycznie przedłużyli, pewnie na czas nieokreślony. Ale widocznie ta umowa jest korzystna dla mnie. Wobec tego jedna pani z Netii w maju zaproponowała następne przedłużenie na 2-letnią korzystną inaczej promocyjną umowę. Potem, może coś ją tknęło, ofertę skróciła o połowę. Nie wiem czy to dobrze czy źle i dla kogo, ale w końcu się zgodziłem - ale na dotychczasowych wypróbowanych warunkach. Pani się zgodziła, ale może potem znów coś ją tknęło, bo do dzisiaj nie przysłano mi Potwierdzenia przedłużenia dotychczasowych warunków. A czas leci.
    I oto dzisiaj, może inna, niezorientowana pani, zaproponowała mi 2-letnie korzystne przedłużenie. Powiedziałem że to już było, a ta pani wyraziła szczere zdziwienie. A że byłem niezdecydowany, obiecała że zadzwoni wkrótce. - Czekam niecierpliwie.
    Może mnie odłączą. - Tak byłoby najlepiej.

PS. - A może tamta majowa pani nie była z Netii? A może ta druga ... - Może chodzi o to ? !

Samcik dzisiaj też napisał o tym ile można telefonem ukraść.

wtorek, 08 lipca 2014, fg2002
Tagi: netia
TrackBack
TrackBack URL wpisu: